O mnie w reportażowym skrócie

2

Witam nazywam się Piotr Pawlak.mezczyzna

Od 20 lat zajmuję się produkcją, eksploatacją oraz naprawą sprzętu budowlanego obejmujący pojazdy. Doświadczenie nauczyło mnie że należy zwracać na szczegóły i próbować zrozumieć nie zrozumiałe. Dlatego chcę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami w branży z którą jestem już długo związany. Wszystkie wzloty i upadki w branży dzielę ze swoim bratem Paweł, który jest na zdjęciu za mną. Wspólnie wiele osiągnęliśmy i zawdzięczamy sobie wspólne lata pełne osiągnięć oraz sukcesów. Od zawsze uważaliśmy że każda maszyna ma duszę bez względu czy jest uszkodzona bądź nie. Posiada również nie powtarzalną historią niczym stare wino nabierające unikalnego aromatu. Lecz wiadomo że wszystko kiedyś ma swój koniec dlatego w wolnym czasie kolekcjonuję wyeksploatowany sprzęt określany często jako stary i bezużyteczny lecz dla mnie jest czymś więcej niż stertą nikomu niepotrzebnego żelastwa.

Czy znam się na sprzęcie budowlanym?

To jest dosyć ciekawe pytanie na które mogę odpowiedzieć bez problemu w paru zdaniach. Zajmowałem się różnymi rzeczami związanymi z pracami i sprzętem budowlanym. Jednak najwięcej czasu poświęciłem na dogłębne poznanie maszyn budowlanych i pojazdów.
Miałem kontakt z pojazdami budowlanymi następujących rodzajów:

  1. Podnośniki koszowe
  2. Koparki dużo gabarytowe i mało gabarytowe
  3. Wózki widłowe
  4. Podesty
  5. Samochody ciężarowe, tiry
  6. Zaopatrzenie wraz z wymianą części

sprzęt budowlanyGłównymi zamierzeniami prowadzenia tego bloga jest jak wcześniej wspomniałem podzielenie się zdobytym doświadczeniem ale również stworzenie kompendium w tym obszarze. Swoje uwagi kieruję do tych co mają pytania, wątpliwości lub nie są w stanie samemu sobie poradzić z którymś z zagadnień. Mam nadzieję że nie zanudzę was swoim nie tuzinkowym podejściem i postaram się co jakiś czas zamieszczać perełki wyszukane przeze mnie w gąszczu internetu. Na chwilę obecną zamieszczę informacje o każdej kategorii pojazdów, które znajdują się w menu głównym oraz kategorii. Proszę was o sugestie i komentarze do moich postów w celu ulepszenia prezentowanej przez mnie treści oraz czy spełniłem wasze oczekiwania w odpowiedni sposób zaspokajając przy tym ciekawość. Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na waszą wyrozumiałość i chęć pomocy.

Dlatego życzę przyjemnego czytania i Zapraszam do lektury.

2 thoughts on “O mnie w reportażowym skrócie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *